| RaisaGirl a întrebat:

Stie cineva daca samponul Clear pentru femei te scapa de matreata? daca nu, ce alt sampon mai e bun?

Răspuns Câştigător
| Ririru a răspuns:

Clear mentolat. Da, e foarte bun. Poti incerca si Head & Shoulders.
Cel cu verde :
http://img.diytrade.com/......hampoo.jpg

Daca nu functioneaza, desi sunt foarte sigura ca va functiona:

http://www.newgirl.ro/afla-cum-scapi-de-matreata-in-cativa-pasi/

http://www.topsanatate.ro/......-post.html

Inca ceva, clateste`te cu apa putin mai rece, cat suporti tu!

Multa bafta:*:*.

7 răspunsuri:
| M' a răspuns:

Folosesc clear si nu am probleme cu matreata dar mna acum depinde de fiecare.
headandshoulders pentru matreata daca nu.numai ca e un sampon puternic

| Avon_8981 a răspuns:

Samponul Clear albastru.
E mai mentolat.
E foarte bun eu l-am folosit.
Funda?

| Dollicious a răspuns:

Cei din jurul meu care folosesc clear spun ca e foarte bun, insa la mine nu are niciun efect.Se pare ca depinde de scalpul fiecaruia...

| ankadella a răspuns:

Clear e perfect; x. mai ales cel cu portocaliu sau verde[mentol]; x

| AlessinoDeeJay a răspuns:

Buna!
Sunt Alex!
Mama mea se spala cu "Clear" de 3 ani, si nu are matreata. Daca se spala cu alt sampon face matreata.Ea spune ca e un sampaon bun.
Sper ca te-am ajutat!
Funda?

| レクス a răspuns:

Eu acum un an,foloseam diferite sampoane, dar niciuna nu ma scapa de matreata, ci chiar imi provoca mai multa matreata.Am incercat diferite modele de sampon, dar niciunul nu era bun.De cand folosesc Clear, nu mai am matreata.Deci,eu spun ca Clear e unul dintre cele mai bune si te scapa si de matreata.Dar, aici, depinde de parul fiecaruia.

| Dianna_9215 a răspuns:

Samponul Clear este bun pentru a scapa de matreata.Dar daca nu functioneaza poti folosi si Syoss happy...