| contcutoateebud a întrebat:

Buna, stie cineva de unde pot sa cumpar chiloți Calvin Klein pentru fete? (de la ce magazine de haine se gasesc, nu ma refer prin comanda), dau funda.

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Buna.Am vazut si eu la magazine tip outlet. Dar sa stii ca brandul nu este egal cu calitatea. Mai mult platesti pentru numele brandului decat pentru produs.Iar dovada e ca acestea sunt facute in tari unde forta de munca e ieftina, daca verifici eticheta.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Foarte probabil la
"peek and cloppenburg"

| ReddY25 a răspuns:

Nu știam că există și pentru fete

| DeMicUnCălător a răspuns:

Outlets