| INeedHelpNow a întrebat:

Stiti cum va daca parul de pe maini creste normal daca il epilez (cu aparat)? Ca mama ma bate la cap ca nimeni nu face asa, ca toti au regretat si vreau sa-i dau in nas. Dau Funda repede.

Răspuns Câştigător
| andreeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Nu, daca il epilezi iti creste mai mare si mai des, si mai repede, mai bine lasa-l asa cum ii. experienta propie iti spun.

2 răspunsuri:
| Raduuuuuu a răspuns:

O sa-ti creasca mai repede cand vei fi mai mare.Eu ti-as sugera sa nu te epilezi ci sa iti bagi niste accesori pe mana daca te deranjeaza. Funda smug?

| Irinaa16 a răspuns:

Sa-i dai peste nas? Neah... Parul de pe mana creste super urat daca il epilezi..ca pe picioare.Am vazut eu zilele trecute un barbat (Super frumos) si cand m`am uitat la mainile lui am vazut k ii crestea parul de la epilat.Se vedea super urat.Mai bine il lasi cum e ca nu e mult.Mult o sa fie dupa ce o sa te epilezi, daca o faci.