| rebeca2011 a întrebat:

Sant fata am 13 ani si vreau sa ma epilez pe maini, mama nu este de acord dar eu vreau sa ma epilez pe maini pentru k parul este prea mare. ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Solanoo a răspuns:

Iei epilatoru il pornesti si treci la smuls! Daca se vede rau! Daca vrei poti incerca si cu ceara sau benzi sau lama dar cu lama nu te-as sfatui pentru ca creste repede la fel si in cazul cremei epilatoarewinking Bafta! Sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| Solanoo a răspuns:

Pss si spune-i mamei tale ca toate colegele tale se fac pe mainiwinking, asa este generatia asta :d

| IceTy a răspuns:

Sa ii zici vreo doua lu maicata si sa ii zici ca esti fata nu baiat sa ai par! Daca ia are par asta nu inseamna ca si tu trebuie sa ai straight face explica-i ca e duda!happy

Good Luck!