| KellyGreen a întrebat:

Stiti cumva vreo crema care ajuta la disparitia cosurilor? Adica stiu ca am gasit ai demult o crema care o puneam seara pe cosulet si dimineata disparea sau mai era decat putin insa nu mai stiu ce crema era. Ceva creme bun imi puteti recomanda? Si niste corectoare care acopera bine si ajuta si la vindecarea cosurilor? Multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| adorciocolata a răspuns:

De la Gerovital folosesc crema pentru cosuri ultra-activa, sau ceva de genul. O gasesti in farmacii si este la tub mic. Sper ca te-am ajutat!

3 răspunsuri:
| adorciocolata a răspuns:

Eu folosesc cremele Garnier Pure Active si Gerovital, dar tie poate nu iti fac bine. Ar trebui sa mergi la dermatolog pentru asa ceva. Sunt multe creme, dar trebuie sa stii care este cea mai buna pentru tine. La fel si corectoarele, sunt o groaza in magazine. Incearca mai multe ca sa vezi care iti face bine. Important este sa fie cam de aceeasi nuanta cu tenul sau cu fondul de ten. Sper ca te-am ajutat!

| KellyGreen explică (pentru adorciocolata):

Buna! Si eu folosesc garnier pure activ, de la Gerovital ce produs folosesti mai exact?

| sweetcassie a răspuns:

Isotrexin si Zynerit... pe mine m`au ajutat mult happy