| lollopop a întrebat:

Ce creme imi recomandati pentru disparitia cosurilor de pe fata?batting eyelashes

11 răspunsuri:
| Carla_2571 a răspuns:

Un consult la medicul dermatolog si iti va spune.
Pa!

| nellyneliana a răspuns:

Skinoren, dispar si semnele lasate de acnee.

| elena a răspuns:

Este in farmacii o crema care se cheama CUTADEN, pret 13, 81 ron/lei, este buna sa stii, respecta indicatiile din prospect...crede-ma este o crema care se foloseste in acest scop de vreo 40 de ani incoace, daca nu mai mult.

| Petronela a răspuns:

Cumpara de la farmacie Zineryt, e foarte bun si se vad rezultatele dupa cateva zile. Ti-l recomand fundita?

| criss84 a răspuns:

Daca te confrunti cu problema asta de ceva timp cel mai bine ar fi sa mergi la unde ermatolog care iti poate recomanda o crema exact pentru problema tahappy sfatul meu

| claudiea79 a răspuns:

Clerasil este cea mai buna

| valy1233 a răspuns:

Zineryt

| МŶĶÁŶ a răspuns:

Clearasil, e cea mai buna

| andrei_3917 a răspuns:

Clearsin

| horia_7230 a răspuns:

O solutie, se numese Isotrexin, se poate cumpara de la farmacie, trebuie spalata cu apa bine, poate irita ochii daca nu esti atenta.
In rest functioneaza perfectwinking.

| Nomadu a răspuns:

Zineryt (solutie cutanata) sau Brevoxyl (crema). Sunt f bune!