| TestoasaRoz a întrebat:

Stiu ca e cam tampita ideea >dar.:" credeti ca daca imi schimb samponul cu din ala pentru copii gen Jhonson's baby oare imi face parul mai fin? Mai thinking matasos? Sau e o doar o prostie? Mai sitit vreun sampon sau balsam care repara parul? Il face mai moale?

9 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Nu cred, sunt sigura. Eu ma spal doar cu acest sampon si sunt foarte multumita pentru ca nu face matreata, mai mult, o si vindeca si nu ai nevoie de balsam. Si tine cont ca nu mai sunt copil de foarte multi ani, insa samponul este nemaipomenit.

| Deea a răspuns:

Eu mi-am luat sampon de copii de la lady's. Era o ratusca mare cred ca daca ai mai cumparat de la lady's o stii si tu. De placut nu mi-a placut deloc. Abia de facea putina spuma. Bunicamea in schimb big grin se spala doar cu Jhonson's Baby si sincer sunt geloasa pe parul ei. E foarte moale si fin. Deci eu zic ca merita sa iti iei.

| NinaY a răspuns:

Eu ma spal cu Johnsons's baby dala. Inainte ma spalam cu altceva, dar de cand am incercat la matusimea dala. zici ca e si sampon si balsan si tonic intr'unul! E matasos, nu se incurca deloc, straluceste chiar! Nu are nimic, o sa iti faca bine la par! stiu din proprie experienta:d

Sper ca te'am ajutat, te pup!

Ai grija de tine

| Americana a răspuns:

Nu,daca iti vei lua sampon de bebelusi ti se va ingrasa parul rau de tot.Pentru ca, bebelusii nu au glandele sebacee dezvoltate iar samponul e special creat pentru a remedia asta.
Poti incerca balsamul de la Garnier cu avocado si unt de karite pentru par degradat.Folosit cu samponul si masca din aceeasi gama, da rezultate., si este la un pret foarte bun.
http://www.garnier.ro/......truct.aspx

| mixx_4759 a răspuns:

Baai esti la fel de proasta ca mineee laughing (caterinca)

si eu folosesc sampon pentru copii Jhonson's Baby blushing si da parul este chiar mai fin rolling on the floor))) si miroase binee

| TestoasaRoz explică:

laughing a ce miroase?

| blackfire a răspuns:

Mai bine nu ti`l schimbi si eu am avut aceeasi impresie dar ...eu am facut foarte multa matreata deabi ce am scapat si te sfauiesc sa incerci samponi dove...e super iti da volum si til face foarte fin. incearca!

| mhh a răspuns:

Incearca sa folosesti si un balsam de la kalos e ft bunbig grin impreuna cu samponulwinking

| paullo a răspuns:

Am incercat Jhonson's baby nu este adevarat. nici macar nu spala bine parul laughing incerca head & shoulders!