| simonafrumoasa a întrebat:

stiu ca suna nebunesc dar am auzit ca exista metode pentru a-ti increti parul. fara ondulator placa sau bigudiuri. daca exista mile ziceti si mie ca eu nu il vreau cret cret, il vreau doar mai ondulat la varfurii.

3 răspunsuri:
| georgiana967 a răspuns:

Te speli pe cap seara iar dupa ce iti stergi parul cu prosopul il dai cu spuma si apoi iti faci un coc, sau mai multe mai mici si stai asa toata noaptea, iar dimineata le desfaci.

| MeridaOcean a răspuns:

Eu de exemplu, inainte de culcare, ma pieptan si imi fac 1, 2 sau 3 cozi impletite.A doua zi cand mi-l desfac, este foarte ondulat si este mai usor de pieptanat. fundita?

| Giiee a răspuns:

Aaa du-te la salon si bagati permanent cret daca vrei sa il ai crethappy