| boxing a întrebat:

Sunt blond (am un chip dragut) si m-am saturat de aceasta culoare a parului.Vreau sa ma vopsesc brunet(inchis). Sunt sanse mari sa imi reuseasca sau voi avea o culoare spalacita in cap? Ar fi prima vopsire.

9 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Dacă tot vrei să faci o scimbare de aspect, de ce nu mergi la o centru specializat şi vei fi îndrumat ce ai de făcut în acest sens.

| mona a răspuns:

Ai sanse mari sa iti reuseasca

| neutrino a răspuns:

Te poti vopsi linistit.

| LolaLollita a răspuns:

Iti va iesi ce vrei tu, e usor pe parul blond... Insa nu recomand schimbarea culorii parului la baieti. La fete e altceva. Gandeste-te ca in 2 saptamani deja vei avea radacini blonde. Nu cred ca e bine happy

| boxing explică (pentru LolaLollita):

Eu am culoarea parului blond, sprancene negre si ochii caprui.Important e sa aiba un aspect cat mai natural.

| Kasia a răspuns:

Iti va iesi culoarea pentru ca pigmentii inchisi prin de cei mai deschisi dar vrei un sfat? eu as zice sa nu te vopsesti atat de inchis incearca un ton doua dar nu brunet inchis pentru ca daca esti blond din nastere sunt sigura ca nu o sa iti stea bine...

| michelia a răspuns:

E destul de puternica trecerea si pentru tine si pentru cei din jur.
Iar daca n-o sa-ti placa scapi foarte greu de negru dupa aceea.
Gindeste-te la ceva mai soft totusi.

| MrSoapte a răspuns:

Omule...femeile se vopsesc! Daca te vopsesti, o sa fie prilej de caterinca pentru ceilalti! Parerea mea, e sa stai linistit!

| Siidney a răspuns:

Buna,iti reuseste sigur, dar problema e ca daca te plictisesti de culoarea inchisa trebuie sa decolorezi parul pentru a-l face iar deschis....nu prea merita; iti recomand un nuantator care tine la 7-8 spalari.