| alexandra7199271 a întrebat:

Buna, sunt bruneta si vreau sa-mi fac șuvițe gri. Ce decolorant imi recomandați ca sa nu-mi stric parul?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este extrem de greu sa faci din brunet culoarea gri, deci apeleaza la o profesionista ca sa te decoloreze, fiindca acasa nu-ti va iesi niciodata si iti arzi parul, daca repeti procedura de decolorare.

| dullcat a răspuns:

Buna.Decolorantul de la salon, pe care ti-l aplica cineva profesionist.

| Celestina003 a răspuns:

Cel de la syoss lightener 13.0 sau 13.5 este cel mai bun decolorant