| micutsa19 a întrebat:

Buna am nevoie de ajutorul vostru,,,de ceva timp am inceput sa ma vopsesc si cum se "strica" culoarea sau imi crestea parul ma tot vopseam ca se vedea aiurea desi am zis ca nu o voi mai face,vreau sa revin la culoarea naturala dar fara sa ma mai vopsesc ca imi stric tot parulsadcum as putea sa fac asta ce imi recomandati...un decolorant ceva si de unde il pot procura?
mchappyfunda

Răspuns Câştigător
| viavo a răspuns:

Mai vopsestel odata cu o vopsea care are culoarea cat mai asemanatoare cu culoarea parului tau natural pentru a nu se observa tare diferenta in timpul cresterii si asteapta sa creasca

| micutsa19 explică (pentru viavo):

Am zis ca nu mai vreau sa il ardsad

| viavo a răspuns (pentru micutsa19):

Eu asa am facut alt sfat nu am :-(

| micutsa19 explică (pentru viavo):

Mc de sfat am incercat cu apa oxigenata dar nim am incercat cu decolorant si mi-am facut "varza"tot parul,,, am incercat vopsea dar asta nu s.a mai prins de par,,, in sfarsit mi.au iesit niste nuante blond, portocaliu si ros,,, si l.am ars de numa numasad

5 răspunsuri:
| micutsa19 explică:

E mai iesit din comun...dar parca imi place ce a iesit,,, in afara faptului ca e super ars, despicatsad

| Lexxy23 a răspuns:

Pai tunde din el in fiecare luna cate putin din varfuri si i-ati sampon sau nuantator de culoarea care esti vopsita acum si nu o sa se mai vada cand o sa creasca pana scapi de vopsea