| fatafaranume122 a întrebat:

Sunt clasa a 8-a și în ceva timp o sa am bachetul si o sa trebuiasca sa fac poze. Ideea este ca nu am cu ce ma imbraca, nu stiu cu ce, iar in magazinele din orasul meu nu am gasit nimic... Sunt foarte slaba, am 39 kg si 1.55. stiti cumva site-uri pentru haine / salopete in general pentru mine? Si sa se livreze peste tot in tara, sa fie un site bun, care sa imi aduca salopeta asa cum este. IN rest, sfaturi in moda? Cum sa ma imbrac? As prefera o salopeta, sau o rochie mai transparenta si care se poarta. Una care sa ma scoata in evindenta. Astept sfaturi, dau funda, multumesc

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Scrie si tu rochii de ocazie pe net si intra pe tot felul de site-uri

| dezis a răspuns:

Answear si fashiondays sunt 2 magazine destul de cunoscute, poate o sa gasesti ceva ce ti place, dar poti verifica si zara sau bershka insa pretul nu diferentiaza, iar ca tinuta ti as recomanda o rochie crem cu accente mici, maro sau negre(sa mearga cu pantofi sau sandale de aceeasi culoare, pe care deja le ai, presupun) cu volane mici la baza acesteia sa nu fie mult peste genunchi sau o rochie mulata cu guler si maneci si putin sparta pe un picior, dar ma indoiesc ca vei gasi asa ceva, bafta si distractie placuta