| badgirlpink a întrebat:

sunt foarte ingrijorata in privinta buzelor mele.sunt mereu crapate mereu am dau cu luciu de la Nivea pot sa spun ca am o colectie intreaga de strugurele pe toate culorile am mai incercat si altceva ca am zis ca poate na.de la Nivea nu merge am cautat m-am dat cu altceva. tot nu a dat nici-un rod.cu tot felul` de creme pentru buze natruriste.am incercat orice! Daca este vreo` solutie sa nu mai am buzele crapate va rog sa imi lasat comentruri sunt Disperataaacrying( Dau funda!

Răspuns Câştigător
| kriss_1841 a răspuns:

Buna! incearca '' cutiuta cu minuni'' de la oriflame, este foarte buna atat pentru buze cat si pentru cosuri... luna asta in catalog vei gasi o oferta foarte buna cumperi una cu 10 lei si primesti cadou inca una... sunt reprezentat orifame de aproape 3 ani si am folosit produsul este foarte bun

4 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus! Cel mai bun remediu pentru buze crăpate este mierea de albine. Ori de câte ori stai acasă, intinde miere de albine pe buze! E o metodă simplă, necostisitoare și foarte eficientă.
O zi cu zâmbet să ai!

| Lacoste a răspuns:

Foloseste miere de albina.Este foarte buna pentru buzele crapate.

| MariaO a răspuns:

La mine functioneaza foarte bine crema de galbenele. Daca nu ai incercat, ti-o recomand din inima. ( Este iftina, in jur de 3 lei o cutiuta, se cumpara de la farmacie si te ungi cu ea pe buze, intr-un start generos, mai ales cand esti acasa.)

| badgirlpink explică (pentru MariaO):

Am incercat si crema de galbenele timp de o luna.s-a inmuiat buzele dar dupa cateva ore sau asa iar o devenit crapate:-s. nu stiu ce sa mai faacangry