| Andwta a întrebat:

Buna! Sunt in cautare de un sampon pentru un par natural, normal, fara multe chimicale. Ce imi recomandati? Multumesc

Răspuns Câştigător
| Plușica123 a răspuns:

Si eu am par natural, iar samponul Clear da rezultate foarte bune.
Iti recomand sa il folosesti.
Toate cele bune!

| Andwta explică (pentru Plușica123):

Sa stii ca pe acesta l-am cumparat. De abia astept sa il incerc

| Plușica123 a răspuns (pentru Andwta):

Să îmi spui cum ți se pare?

9 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Hmm păr natural... dacă ai și par fals atunci te, speli cu săpun de rufe. Fără chimicale! Bio! Eco!

| Andwta explică (pentru Catrice):

Cand spun par natural, ma refer ca nu am vopsea. Nici chiar asa, ca pe vremuri

| Catrice a răspuns (pentru Andwta):

Atunci mergi în farmacii și cauți șampoane bio sau cauți pe net sa faci.

| Yuoia a răspuns:

Sapunul de casa!

| Sophieka a răspuns:

Buna

Folosesc sampon de la Retetele Bunicii Agafia sau simplu Bunica Agafia ( dar balsamele de la Agafia nu sunt eficiente pentru mine). Mai recomand sampoanele si balsamele de la Urekram https://www.vitamix.ro/produse/categoria/sampoane-balsamuri.

Pe langa balsam, folosesc si masca... Gasesti si produse naturiste la magazine precum DM!

Daca nu te incanta ce ti-am prezentat eu, poti cauta online sau poti colinda farmacii naturiste din localitatea ta.

| BunnyHoop a răspuns:

Otet de mere