| marinaboghita1 a întrebat:

sunt in clasa a 6-a si impreuna cu clasa facem un dans modern. Dansam pe GDFR si Bang Bang. Chiar nu stim cum sa ne imbracam. Dansam 4 baiet si 10 fete.
Dau funda!

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ati putea fetele sa va luati blugi sau colanti negri cu o bluzita incat sa fie aceeasi culoare toate iar baietii blugi albastri si un tricou negru. Sa-mi lasi si mie un link pe privat daca puneti pe Youtube sau oriunde altundeva pot vedea te rog. happy

| AH5 a răspuns:

Papuci albi/negri (F.M.)
Pantaloni tur lasat sau pantaloni scurti (F>M>) sau conanti negrii
Tricouri din astea scurte/lungi negre/albe sau maieuri albe sau in dungi.
Parul prins intro coada foarte sus si strans/ baietii par in sus mai cifi asa.

| XoXoDrawings a răspuns:

Fetele:o pereche de colanti negri si un tricou cu colturi, trena etc.(alegeti voi ce va place, dar mai bine ar fi sa va imbracati la fel)
la baieti nu stiu(sunt fata)