| deedeetzi a întrebat:

Buna :*
Sunt reprezentant la Avon, si am 2 intrebari...
1. Pot plati factura la banca Transilvania? Daca da, cum? Pentru ca pe comanda nu am nici un cont pentru Transilvania, am doar Citibank, si nu am nici o banca in oras.Sau, la ce orice alta banca as putea plati?
2.Nu am 18 ani, si sunt inscrisa pe numele mamei. Daca ma duc la posta sa platesc, o pot face fara buletinul ei? Pentru ca trebuie sa dau banii pe numele ei, nu al meu.
Multumesc!:*

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti plati prin depunere in contul Avon, indicat pe factura, prin depunere de la orice unitate bancara, dar plata poate sa o faca numai cel in cauza, in cazul tau numai mama ta, tu nu ai nici o calitate. Cine plateste trebuie sa semneze foaia de depunere si tu nu ai dreptul sa semnezi in numele mamei, ca sa poti semna ar trebui sa ai o procura speciala in acest sens. Numai bine!

| oanaman95 a răspuns:

Poti plati la Bcr sau Garanti bank.