| Dany_Olteanu_1983 a întrebat:

tocmai am primit si eu comanda de la avon. tratamentul leave-in cu ulei de argan advanced techniques. am o mica nelamurire. se aplica de la radacina la varfuri sau doar pe lungimea parului fara radacini? daca máti putea ajuta as fi recunoscatoare. mersi mlt
http://madalinaina.files.wordpress.com/2013/08/maroccan- oil.jpg

2 răspunsuri:
| IulianaRC a răspuns:

Buna! eu il aplic doar pe lungimea parului.happy

| Kristinnaaa a răspuns:

Nu îl aplica niciodată la rădăcină, pentru îți va îngrășa foarte tare părul. La rădăcină părul se hidratează singur, în mod natural. În schimb, trebuie să il aplici pe toată lungimea părului, în special la vârfuri.