| Alessandraa24 a întrebat:

Hi fetelor! :* Dintre AVON ADVANCE TECHNIQUES TRATAMENT PENTRU PAR CU ULEI DE ARGAN si Ser pentru varfuri despicate Avon Advance Techniques care il preferati? Dau fundita celui mai bun raspuns! * happy

Răspuns Câştigător
| KaterinaРомановский a răspuns:

Nu am folosit serul pentru vârfuri, dar tratamentul cu ulei de argan este absolut incredibil!

| Alessandraa24 explică (pentru KaterinaРомановский):

Imi poti spune cam ce schimbari a avut parul tau? Adica hidratare..stralucire.happy

| KaterinaРомановский a răspuns (pentru Alessandraa24):

Fără vârfuri despicate, fără aspect uscat, păr moale, lucios, extrem de strălucitor, zici că era îmbrăcat în satin, se aranjează foarte fain, nu se mai electrizează, nu se mai rupe, nu mai cade! Eu mă dau cu el după ce mă spăl pe cap iar părul e aproape uscat! big grin

| Alessandraa24 explică (pentru KaterinaРомановский):

Multumesc mult happy o sa mi-l comand si eu :* :*

8 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Eu le am pe amandoua si cred ca am terminat vreo 3 sticlute din fiecare pana acum.Amandoua sunt bune, dar parca cel pentru varfuri despicate isi face mai bine treaba...

| Alessandraa24 explică (pentru Bondarel99):

Parul se aseaza altfel? Eu am parul ondulat happy si m-am gandit ca ar sta altfel buclele. big grin

| Bondarel99 a răspuns (pentru Alessandraa24):

Doar la varfuri se vede mai moale, dar efectul nu dureaza prea mult...trebuie sa-ti dai cam o data la 2-3 zile.

| 8mariastar a răspuns:

Pentru varfur despicate foloseste mai bine reteta asta
Iata ce ingredinte trebuie sa folosesti:

- Doua galbenusuri

- Jumatate de cub de drojdie

- Ulei de ricin

- Vitamina A uleioasa

- Vitamina E uleioasa

- Ulei de masline

- Fiole de B1, B6, D12 – cate 2 fiole din fiecare

- Jumatate de lamaie

este chiar folostioare si chiar functioneza
#trebuie sa stai 3 ore cu ea pe cap

| Alle57 a răspuns:

Eu am folosit serul pentru varfuri despicate si sunt multumita, dar trebuie de fiecare data cand te speli pe par sa il aplici si ca sa ai rezultate multumitoare trebuie sa faci aste timp de vreo 2 saptamani. Funda?batting eyelashes