| anonim_4396 a întrebat:

va rog sa cititi tot!? Acum 1 an si ceva cand am dat examenele si am terminat clasa a 8-a, m-am inscris la un liceu si tot atunci in vacanta de vara am plecat in Franta... Am vazut cum este acolo si mi-a placut, si m-am decis sa fac acolo liceul dar n-am putut, am facut 1 an doar sa invat limba Franceza. Apoi urma sa ma duc la liceu, dar am auzit ca este foarte greu la liceu in Franta (nici nu mi-a mai placut), si am renuntat, si m-am intors in Romania. Acum eu as vrea sa ma inscriu inapoi la acelasi liceu din Romania la care am renuntat cand m-am dus in Franta. Am dosarul de inscriere de anul trecut si notele de la examene plus nota generala din clasele 5 - 8. Cand am renuntat mi-am retreas dosarul de la acest liceu si am zis ca fac liceul acolo... asa ca am pierdut 1 an. Dar am 15 ani, eu cred ca e o varsta buna sa intru in continuare la liceu aici pe clasa a 9- a. Intrebarea mea este, oare nu e prea tarziu sa ma inscriu din nou in Romania la acest liceu? As vrea sa ma duc sa ma inscriu Luni. Oare pot sa ma inscriu, are rost sa incerc? Ma mai primeste? Vreau un raspuns cat mai sincer si complex, dau funda si vot! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| CorNNeL a răspuns:

De primit te primeste, nu cred ca ar avea dc sa te respunga, totusi incearca, incercarea moarte n-are happy Succes!

| presus a răspuns (pentru CorNNeL):

Poate ca ma primeste si o sa incerc, dar nu-i prea tarziu... e aproape sfarsitul vacantei.

| CorNNeL a răspuns (pentru presus):

Primesc funda sau nu?

| CorNNeL a răspuns (pentru CorNNeL):

Mersi happy