| Anonimmmmmmmmm a întrebat:

a deci. fiti atenti! vreau sa imi iau un tricou cu monster energy si nu stiu de ce marime sa imi iausad pai eu am 13 ani, am cam 1 metru 50 ( APROXIMATIV ) si port la tricouri marimile astea de copii. de exemplu pe un tricou de al meu scrie 146 cm thinking iar marimile la tricoul care vreau sa mi-l iau sunt de genul: S M L XL XXL... deci cine ma poate ajuta? va rog ..PS: FUNDAA!

Răspuns Câştigător
| traceurpkvictor a răspuns:

Salut! Am eu o varianta cam ciudata dar... Intra pe http://tu.ro si intra pe orice tricou. Acolo inainte sa il comanzi ai marimile si echivalentul in centimetri. te poti masura si vezi ce marime ti se potriveste. Succes!