| sweety9girl a întrebat:

A folosit cineva masca din argila cu zeama de lamaie? pentru puncte negre. S-au cunoscut efecte? Si mai am o intrebare : Pentru aceasta masca ar trebui sa folosesc tot pliculetul de argila (este de la Aslavital si are 20 g ) sau ar trebui sa folosesc doar jumatate? Multumesc fumos! :*

1 răspuns:
| Stefania96dfg a răspuns:

Eu am incercat toate mastile posibile cu argila (facute in casa ) am incercat si cu zeama de lamaie, dar trebuie sa o faci de doua ori pe saptamana. Poti folosi tot pliculetul. Daca iti ramane in plus nu-i nimic! Efectele vor aparea dupa maxim o luna, doua.