| Poponutza a întrebat:

Acum 2 ani m-am vopsit din saten mediu in roscat inchis. Eu am crezut ca a iesit. Ieri m-am dus la salon si mi-am facut un ombre cu blond. Insa blondul mi-a iesit portocaliu.
Cand am ajuns acasa, abia atunci am observat ca rosul nu s-a dus in totalitate.
Cum pot scoate rosul ala din par si cum pot sa imi revina blondul la loc?

1 răspuns:
| AnneGirl a răspuns:

Nu stiu cum sa scoti rosul din par dar stiu cum sa ajungi la blondul fara portocaliu. Incearca tonerul de la wella T18 e ff bun.