| isabelle1202 a întrebat:

Buna,TPU! Ajutati-ma, va rog. Am parul ars si tocat la varfuri dar as vrea sa imi schimb culoarea. La ora actuala sunt roscata happy Ce culoare imi recomandati sa ma vopsesc dar sa nu mi se vada varfurile oribil..Mersi

1 răspuns:
| Miruna83 a răspuns:

Buna. De ce sa te vopsesti fara sa urmezi regulile de baza? Tunde-ti mai intai varfurile apoi foloseste o vopsea. roscat, saten inchis..cu ce iti sta tie bine. Iar daca iti permiti sa mergi la un salon este cu atat mai bine! Dar.te rog mult, nu ignora parul ars.e mai simplu sa-l tai, o sa creasca altul!