| butherflyeffect a întrebat:

Am 12 ani si vreau sa-mi dati va rog idei cum sa imbrac la scoala.Am uniforma gen asa numai ca e pe negru sus e simpla si neagra iar jos in carouri negre si la mijloc o curea. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Misteriosulboschet a răspuns:

In loc de curea ai putea pune o esarfa subtire neagra tot in carouri sau cu imprimeu floral.Si daca porti fuste cumparati niste strampi negri cu inimioare (Kenvelo 20 lei).Sau cumparati un papion din ala colorat ca e la moda si vei iesi in evidenta. Fundaaaaaaaaaaa.

| butherflyeffect explică (pentru Misteriosulboschet):

Ai idee de unde pot lua papion? FUNDAA big grin

6 răspunsuri:
| LeMousiqe a răspuns:

Buna!
Po'ti o asorta cu o curea!
O zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

O poti purta cu o pereche de dresuri frumoase, balerini sau converse putin lungi
.

Mie mi-ar place cu o pereche de pantofi nude
http://iuliacumparapantofi.allshops.ro/......+nude.html

Dres negru simplu.
Machiaj simplu,, doar buzele rosii:X si accesorii glam
:X
Dar eu am 16 ani...

Tu ai putea purta:
Uniforma
+http://www.asos.com/......oduct.aspx

Dresuri
(la varsta ta sunt foarte frumoase cele colorate)
pa-pa

| Misteriosulboschet a răspuns:

Funda funda funda funda funda funda funda funda funda funda funda funda funda funda funda funda funda funda!