| Roxxy03 a întrebat:

Am 16 ani si am 39 marimea la incaltaminte. Imi arata piciorul foarte mare. mentionez ca sunt fata. Ce sa fac?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sa cumperi incaltaminte de la adulti.

| Etelca a răspuns:

Nu poti sa faci nimic in legatura cu asta, doar nu il poti taia...

| Robieski a răspuns:

1. Nu ai nimic...si nici nu poti sa faci ceva
2. Nu il ai mare! Eu am 15 sunt baiat si port 41-42 iar fetele de la mine din clasa poarta 38...
Si eu am piciorul mare dar nu pare asa mare.

| BeautifulAngelOana a răspuns:

Heii.Pai ai putea sa iti iei incaltaminte cu siret care sa stranga piciorul.cu lungimea nu poti face nimic.Si iarna incearca sa nu iti iei bocanci de aia largi stii tu cum se poarta acum. poarta ceva care sa iti stranga piciorul.Bine nu sa ti-l stranga de nici sa nu poti umbla. Oricum cui nu ii place, sa nu se uite..Bafta :*

| DariaHàhaa a răspuns:

Nu poti face nimic....decat sa faci operatie dar NU incerca! laughing

| Mariii1 a răspuns:

Nu poti face nimic, presupun ca esti si inalta nu?!