| lorenmorgan a întrebat:

am 1.63 cm am 70 kg si port marimea la incaltaminte 39-40.Mi-am procurat niste pantofi de culoare roz deschis pe talpa dreapta cre nu-mi place cum sta deoarece imi arata piciorul mare, imi vine chiar si sa pling deoarece am dat o gramada de bani pe ei si acum nu-i pot.O rog mult pe mama sa mearga cumine la magazin ca sa-i schimb si ea striga tare la mine o spus sa-i por ca nu-mi face piciorul mare! nu stiu ce sa fac regret ca i-am cumparat ((((

2 răspunsuri:
| darry99 a răspuns:

Si eu port aceeasi marime la pantofi si stiu cum e. Nu e nicio rusine sa it faca piciorul un pic mai mare, atata timp cat pantofii sunt frumi :*

| alexandramihai19 a răspuns:

Poarta pantofi in fata mamei tale si mergi deformat mamei tale nu o sa ii placa si o sa tii shimbe sau cand este in toane bune vb frumos cu ea si spune-i adevarul : ca iti fac piciorul mare si te deranjeaza iar daca nu raspunde nici la aceasta chemare nu-i purta! Succes!