| albinuta2 a întrebat:

Buna TPU am 18 ani, 1, 61 si 40 de kg, mananc regulat si consistent, micul dejun il cam sar il mananc pe la 10 -11 deoarece sunt la scoala si nu pot sa mananc la 6 dimineata, pe langa faptul ca sunt slaba am o problema si cu sanii sunt foarte mici, imi puteti da niste solutii pentru a ma ingrasa si sa imi creasca si sanii?

5 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Tocmai fiindca esti slaba ai sanii mici.Mananca mai rar si mai mult. Daca nu, mergi la un endocrinolog.

| Lariiiiiiii a răspuns:

Pai sanii tai nu cresc cand vrei tu, ca sa te ingrasi ai nevoie de vitamine, de exemplu eu am 1.60 si 50 de kg si m-am ingrasat, da eu iau Baraka de la farmacie trebuie sa iei timp de 3 luni + vitamine pentru oase ca sa te dezvolti trebuie sa faci si sport.

| Cipri99 a răspuns:

Nu e bine sa porti sutien pentru ca nu iti mai cresc sanii, bine eu asta am invatat cand eram a8a si am facut un optional de sanatate etc, educatie sexuala si dasstea.

| LaurD3athAng3l a răspuns:

Mai bine mici si jucausiwinking

| Aurashyk a răspuns:

Pai trebuie sa mananci bine si te poti ingrasa dar oricum, sa nu uitam nici de miscare si de norma, sutienul te-ar putea ajuta un pic ca sa para mai mari, dar in caz contrar ai putea consukta un endocrinolog.