| Daniela98dani a întrebat:

Buna TPU:*Am auzit ca daca te dai pe unghii seara cu miere si o lasi vreo 10 min apoi te speli, o sa iti cresca unghiile mult mai repede. Daca e adevarat, puteti sa imi spuneti? Sau sa imi dati ceva naturist ce sa folosesc pentru cresterea unghiilor. funda:Xms mult

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caatare nu e drept nu stiutiu eu am incercat si nu a mers daca au de crescut unghiile cresc daca nu nu ...si iti garantez în ziua de azi e mai frumos cu ungii mikutze

| buburuza12 a răspuns:

Foloseste ulei de ricin. costa in jur de 8 lei! rezultatele se vad dupa o luna. dar se vad! eu asa le ingrijesc si cresc foarte repede! succes!