| Marselina a întrebat:

Am citit o data intr-o revista ca daca sunt bruneta, iar parul meu s-a decolorat de la soare sa il spal cu o doza de coca-cola. Este bine? Voi ce parereaveti? Credeti ca va functiona? Dau fundita! :*

5 răspunsuri:
| Georgemy2 a răspuns:

Nu are nici un sens, daca ai parul foarte decolorat, vopseste-le

| Marselina explică (pentru Georgemy2):

Nu ma lasa parintii.

| Georgemy2 a răspuns (pentru Marselina):

Foloseste balsamuri de par mai bune...

| dana12848 a răspuns:

Nuuuu laughing
sfatul meu este sa-ti faci o masca din zadul de caffea me mine m-a ajutat :* el inchide nuanta parului ..scucces :*

| 德尼莎 a răspuns:

Nuu sa nu te speli cu cola deoarece iti va cădea parul de la el, este și așa nesănătos sa il bem uitate pe youtube ce se întâmplă cu ficatul de la cola imaginează-ți ce se va întâmpla cu parul tau cel mai bine este sa te speli cu oțet (și după îl clătești cu apa) apoi vei avea un par strălucitor și mătăsos daca nu cu balsam. Dacă vrei sa ți se decoloreze cumpără-ți decolorant. Insa cel mai bine ai face să ceri niște sfaturi de la o frizerie. în orice caz o persoană care se pricepe. Eu ți-am spus ce pățești pentru că am o prietenă care a făcut aceeași prostie sa spălat cu cola iar 2 zile ei îi cădea părul și o mânca capul în ultimul hal. laughing)