| annaangel17 a întrebat:

Pana pe ce data poti sa dai capace de la coca-cola pentru doza (in magazine)? Funda :X

Răspuns Câştigător
| LupuMaria a răspuns:

Pe la mijlocul verii
acum trebuie sa dai capace in care scrie sticla si primesti o sticlahappy
funda?

4 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Aolo 30 Aprilie - 17 Iunie durata campaniei, revendicarea premiilor se poate face până pe 1 iulie 2012!
Aolo scrie pe sticlă!

| Oani a răspuns:

Daca ai deja capacul poti sa-ti ridici doza pana pe 1 iulie happy

| MariusQwassi a răspuns:

Sa terminat, dar se dadeam pana pe data de 17, imi pare rau!

| ZambeteFericite a răspuns:

Păi, după câte am auzit, cam până pe la sfârşitul verii! Sper că ţi-am fost de ajutor! happy