| Magdalena234 a întrebat:

Buna TPU happy
Am doar 14 ani si am vergeturi straight face Ce pot sa fac? Nu m-am ingrasat si nu am slabit, tot timpul am fost la fel, de ce mi-au aparut? Cum pot scapa de ele?
Momentan fac sport, in special squat, le am pe fund. Pot sa scap de ele? DAU FUNDA, va rog ajutati-ma.

8 răspunsuri:
| Radu284 a răspuns:

Poate ai crescut mai brusc in inaltime?
Oricum, foarte multi oameni au vergeturi, asta este. Nu e un capat de lume, si nici nu poti scapa de ele prin metode naturale. Eventual cu chirurgie plastica, dar nu cred ca vrei sa ajungi acolo happy

| Magdalena234 explică (pentru Radu284):

Da, am cam crescut sad. Dar sunt urate... mai ales daca vrei sa mergi la piscina sau la mare, trebuie sa te ascunzi straight face

| Radu284 a răspuns (pentru Magdalena234):

Umm, ai fost vreodata la mare? Am vazut o gramada de oameni nu tocmai perfecti, de exemplu femei grase de vreo 70 ani topless, cu tatele pana la buric big grin
Pe langa alea, si alte specimene similare, vergiturile tale sunt ceva total neremarcabil.

| Magdalena234 explică (pentru Radu284):

Da, dar sunt si fete super frumoase cu corp superb. Si nu pot spune ca am corp urat. E foarte ok dar vergeturile alea sunt nasoale :\ Nu am foarte multe dar totusi, sunt. Multumesc ca incerci (Cred) sa ma faci sa ma simt cat de cat ok.

| Radu284 a răspuns (pentru Magdalena234):

Daca ai vergiturile in special pe fund, poarta ceva care acopera mai mult din fund. Si eu am vergituri pe fund (si pe picioare), ca multi alti oameni din lumea asta. Dar atata timp cat am niste slipi pe mine, nu se vad. Si chiar daca s-ar vedea, cui nu-i plac sa nu se uite la ele big grin

| Magdalena234 explică (pentru Radu284):

Pai le am la sfarsit, putin de tot pe picioare [ jos la fund, in parti]. Deci oricum se observa cate una laughing Am citit undeva ca de la bronz se observa mai putin, e adevarat? Sau se observa mai tare?

| Radu284 a răspuns (pentru Magdalena234):

Iti faci mult prea multe griji, inutile. Nu sta nimeni sa se uite la fiecare por al tau. Si pana la urma, cui nu-i place sa nu se uite, nu poti sa fi placuta de toata lumea.

| Magdalena234 explică (pentru Radu284):

Poate ai si tu dreptate. Intr-un fel big grin