| DeLaXlaZlaA a întrebat:

Buna, sunt fata, mi-am ras mustata cu lama deoarece era foarte vizibila, a trecut o saptamana si nu a crescut cam de loc. Nu o voi mai rade, o sa folosesc benzi epilatoare veet, intrebarea mea era cam in cat timp se reface dupa prima epilare?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mustata se epileaza cu benzi sau ceara. La fete. Culmea e ca unii baieti se epileaza cu ceara si acum vad ca fetele se rad cu lama. S-a intors lumea cu dosul in sus?

| Andreeush a răspuns:

Depinde.
Nu la toată lumea e la fel.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Parul epilat cu lama creste foarte repede, din cate stiu. Poate, fiind prima oara, creste mai greu. Clar nu vei scapa de ea. laughing

| BunaZiuaMerio a răspuns:

Depinde.La baieti destul de repede ma gandesc.Dar la fete cam greu.1 luna 2 sa se oserve putin de aproape.

| stefan1993ful a răspuns:

Ce drăguț!