| maryanaa a întrebat:

am fost la bronzat si acum ma manca gatul si pieptul? dc oare pentru ca am stat prea mult in soarele puternic? oare pot sa fac ceva? funda vot orice

Răspuns Câştigător
| Tymycy a răspuns:

Eu sugerez sa mergi la un dermatolog sa nu ai vreo problema grava, sau altceva ar fi sa te dai cu crema care contine aloe vera pentru ca are efect calmant asupra arsurilor cauzate de bronzat happy

4 răspunsuri:
| Eduard a răspuns:

Buna!

Se poate sa te fi iritat la piele, de la transpiratie, praf sau chiar soare.
Sunt creme la farmacie si lotiuni de corp after bronzat :p.
Insa cred ca un dus si o cremuiala dupa, ar fi suficiente. Daca persista du-te la dermatolog si nu te scarpina. Umpic de gheata s-ar putea sa ajute. happy

Multa bafta!

| iEmonel a răspuns:

Pai incearca sa te speli intai happy

| Brunette13 a răspuns:

Ungete cu smantanica... e din cauza ca iti apar basicutele alea de apa... smantana o sa iti faca bine happy

| IDE a răspuns:

Da du-te la un medic, FUNDITA?