| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU, acuma vreo 2 saptamani am stat la soare cam o ora jumate pe spate si la fata m-am imbronzat super ok si plus ca mi-au disparut si cosurile,dar ieri cand am stat la fel,doar ca pe balcon, am stat cu fata o ora si ceva si tot nu m-am bronzat deloc si nici cateva cosuri nu mi-au disparut... oare de ce?

1 răspuns:
| AnYyCrZ a răspuns:

Depinde de ora la care ai stat, cand te-ai bronzat bine era soarele mai ''puternic'' laughing