| Anto100 a întrebat:

Am gauri in fata de la cosuri. Ce ar trebui sa fac? Inafara fondului de ten nu vreau sa il folosesc! Dau funda

Răspuns Câştigător
| Kalhya a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te duci la un dermatolog el iti va spune exact ce trebuie sa faci. Nu te grabii sa aplici tot felul de produse pe fata pentru ca se poate inrautatii. Sper ca te-am ajutat :*

4 răspunsuri:
| lumy4u a răspuns:

Da-te cu spirt, alcool medicinal.iti va usca cosurile

| Faruece a răspuns:

Daca nu vrei fond de ten nu poti sa faci multe lucruri.Trebuie sa astepti, o sa dispara!

| adutzz a răspuns:

Ar trebui sa ai grija, pentru ca unele gauri de la cosuri nu mai dispar deloc. o crema recomandata de la un dermatolog ar trebui sa te ajute. daca nu ai aceatsa posibilitate, sau nu vrei sa consulti un dermatolog, eu iti recomand crema Lara, din cate stiu eu, e foarte eficienta. Totusi, ai mare grija cu cosurile, nu te grabi sa le scoti prea repede, ca apoi sa nu regreti. sper ca te-am ajutat.

| awesomeiubarici a răspuns:

Gaurile sunt cicatrici ramase! nu mai dispar! nu vrei fond de ten, poti folosi corector care e cam tot aia. daca nu, asta e. NU O SA DISPARA!