| andreeada a întrebat:

Am intrebat daca o sa-mi stea bine cu suvite rosii si mi-ati spus ca da si mi-m facut! Acum va intreb daca o sa-mi stea bine tunsa scurt(eventual cu tepi)pentru a va orienta uitati-va la poza mea de profil! Multumesc!winking

11 răspunsuri:
| apaplata_7449 a răspuns:

Desi esti rockerita la un moment dat o sa iti doresti sa fi cat mai feminina desi poate acum ti se pare aiurea acest lucru.si parerea mea este ca un par lung si ingrijit este lucrul pe care o face pe o fata sa arete cat mai feminina.Credema ca pana la urma poti sa fi rockerita si cu parul lung daca stii cum sa til piepteni, iar suvitele cred ca deja spun despre tine ca esti o fire mai rebela sa zic asa. Acum este la alegerea ta. poate tu vrei sa faci si o schimbare la tunsoare dar nu trebuie sa fie neaparat asa de "wooow".

| apaplata_7449 a răspuns:

Atunci sfatul meu pentru o persoana si mai exact o fata este sa isi lase parul lung si sa-l suporte si vara daca e cald. oricum ai multe posibilitati sa-ti prinzi parul.

| JustMe a răspuns:

Eu zic sa nu te tunzi, o sa regreti daca o faci si ne vei intreba cum sa faci parul sa creasca mai repedelaughing

| Liviu a răspuns:

O sa iti dea un aspect de rockerita...
Nuj... Daca vrei ceva extravagant... fa`o
Eu imi las parul lung oh.[love struck]
xD

| ChocolateDroid a răspuns:

Ei bine trebuie sa te gandesti daca nu vrei regreta! Mie mi se pare crazy freza asta si imi place. Am o prietena care e tunsa asa si e bruneta si are suvite rosii si rosii inchis si ii sta beton, cel putin mie imi place. Depinde de stilul tau. Succeswinking

| andreeada explică:

Liviu sunt rockerita, deci m-ai nimerit!laughing

| andreeada explică:

Deci sa lamurim situatia sunt rockerita si stiu si eu ca ei au parul lung, dar parul meu este des si blond iar acum este foarte cald si as fi vrut sa-l tund nu va intreb daca arat bine ca rockerita ca de asta am eu grija, va intreb ca persoana!

| realitate a răspuns:

Pai ce esti ex rock sau punk daca esti punk da daca esti rock nu nu o sa fi hidoasa crede-ma laughing

| username_8290 a răspuns:

Nuuuuuu. nu`ti strica parul! e superb nu-l stricaa!

am avut si eu perioada cand am vrut sa-l tund dar multumesc` lu` Dumnezeu nu l`am tuns.
iti sta ffff bine asa!

| Reinkaos a răspuns:

Nu, cu siguranta nu, esti foarte frumoasa asa cum esti! ( asta e parerea mea, altii poate gandesc altfel )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa te tunzi pentru ca ti-ar sta super ...am fosyt si eu tunsa scurt>big grin