| romynutza a întrebat:

Am luat o cutie de vopsea syoss nuanta blond deschis si cand am ajuns acasa am vazut in cutie un pliculet pe care scria blond activator si pe instructiuni nu scria nimic de el. ce trebuie sa fac? si app scrie crema decoloranta... e decolorant pana la urma sau vopsea? care stie sa imi explice?
dau fundita la cine ma lamureste!

2 răspunsuri:
| Antonio112 a răspuns:

Daca scrie crema decoloranta, este decolorant pentru decapaje. Funda?

| Adequo a răspuns:

Nu te supara..si eu doresc sa imi cumpar vopseaua Syoss nuanta 8-6, a ta ce nuanta este?