| Colorfullgrey a întrebat:

:* Am nevoie de ajutor : as dori sa-mi vopsesc parul cu un sampon colorant insa nu stiu ce este marca este mai buna. Parul meu este blond, ochii albastrii si tenul inchis la culoare deci ce nuanta mi s.ar potrivi? Cel mai bun raspuns primeste fundita :*

Răspuns Câştigător
| Biia14 a răspuns:

Daca ai ochii albastrii as spune blonda sau bruneta, dar daca ai tenul inchis iti trebuie o culoare deschisa un blond deschis. Nu mai folositi sampoane sunt si ele niste solutii dar nu stii niciodata daca scalpul reactioneaza pozitiv la sampoanele colorate.Mai bine mergi la un salon foarte bun unde oamenii de acolo stiu ce fac chiar daca cheltuiesti o suna de bani maricica.Sunt coafeza si stiu ce vorbesc.Multe fete se vopsesc acasa cu sapoane si parul lor nu reactioneaza pozitiv asa ca vin la mine sa le fac ceva in legatura cu problema lor. Fundita?

4 răspunsuri:
| Biia14 a răspuns:

Multumesc:*!

| emima a răspuns:

Eu am folosit de la kallos si cred ca ti s-ar potrivi si un saten mai deschi nu prea ma pricep