| VeveAnaMaria a întrebat:

Fetelor am nevoie de ajutor. Vreau sa ma vopsesc si nu stiu ce culoare mi s-ar potrivi. Am ochii verzi spre albastrii, ten deschis (la fond de ten folosesc nude) iar parul acum e castaniu mediu spre inchis..Cum mi-ar sta bine?

Răspuns Câştigător
| Xtadelo a răspuns:

Buna.
Uite ceva care te va ajuta :

http://www.andreearaicu.ro/......ta-tenului

Bafta! :)

3 răspunsuri:
| pyma a răspuns:

Bine îți stă cum e acum. De ce vrei să-ți strici părul, când el e ok așa cum e? Mai bine încearcă o tunsoare nouă dacă vrei să schimbi ceva la el. Un păr natural e mult mai frumos, e sănătos și arată altfel. Vopseau de păr ar trebui folosită doar în cazul necesității acoperirii firelor albe sau atunci când chiar ai o nuanță naturală ce te dezavantajează. La 99% din cazuri, vopsitul părului e un moft inutil, costisitor și-n plus, dăunător.

| Heythere a răspuns:

Ti-ar sta destul de bine un roscat inchis sau bruneta. Desi, nuanta parului pe care o ai acum este chiar foarte potrivita. Bafta!

| Brâncuşi a răspuns:

Roşcată ţi-ar plăcea? Tu decizi e parul tău şi viaţa ta, eu mi-am spus părerea, atăta tot.