| georgy10 a întrebat:

TPU! Am nevoie de ajutor: maine este festivitatea de premiere si as vrea sa iau o fusta cu talie inalta cu bretele si dedesubt o camamsa alba cu maneca scurta iar in picioare as vrea sa imi iau sandale cu toc, dar merge sa iau si ceva mai jos, adica niste opincute pentru ca tocurile ma cam enerveaza. Fundita pentru cel mai bun raspuns.:X

Răspuns Câştigător
| mada1 a răspuns:

Salut.combinatia care ai zis-o tu mai sus pare ok.acum depinde si cum arati tu.adica daca si te potrivesc acele chestii.dar eu cred ca ideea e sa te simti tu bine. pana la urma nu te duci la decernarea premiilor oscar laughinglaughing asa ca eu te sfatuiesc sa porti ceva mai comod.

3 răspunsuri:
| mady_7279 a răspuns:

Cum te.ai imbracat e fffffff ok [imi place] dar sa iei niste sandale cu toc nu prea mg;[...iti recomand ceva jos. sandale fra toc sau opincate dar ceva simplu spe ca te.am ajutat aaaa si sper sa ay o medye cat mayyyy mareer bafta;****

| ioannaa_4634 a răspuns:

Daca e scurta mai bine iti iei tocuri happy arata piciorul mai frumos. Dar depinde si cat de inalta esti.

| Lexiiie a răspuns:

Da. sincer cred ca cu o asemenea fusta merg mult mai bine opincutele decat tocurile.big grin