| AlinaHoran a întrebat:

Am nevoie de cateva sfaturi. Ieri mi-am facut baie la cap, iar astazi parul meu se electrizeaza si se lipeste de cap. si atunci cand ma pieptan mi se electrizeaza. Maine voi pleca cu scoala undeva si nu vreau sa imi stea parul asa. Ce as putea sa fac sa nnu mi se mai electrizeze?sadsadM-am gandit sa imi fac baie la cap si astazi dar imi este frica sa nu stea mai rau sad... Funda! Mersi de ajutor

Răspuns Câştigător
| elena a răspuns:

Daca perii parul cu o perie sau un pieptene de plastic, se electrizeaza, foloseste o perie speciala, cu dinti de sarma sau un pieptene din lemn de bambus.

1 răspuns:
| yanis a răspuns:

Baie la PAR ...inca o data si balsam(hai cu funda)