| BambiSd a întrebat:

De ce mi se electrizeaza parul? Mi se electrizeaza foarte des, de fiecare daca cand ma pieptan sau pur si simplu cand imi dau cu mana prin par, el se electrizeaza. De ce? Si ce as putea face sa nu se mai electrizeze?

Răspuns Câştigător
| Dianadaianad a răspuns:

Este posibilhappy. Uite de ex astazi dimineata m-am spalat pe cap si m-am dat cu feonul si am uitat sa ma dau cu balsam si acum mi se electrizeaza si nu m-am dat cu placahappy. Eu zic ca de balsam ai nevoie.Bafta:*

2 răspunsuri:
| Dianadaianad a răspuns:

Hey...pai te dai cu placa? ca daca da din cauza aia ca si eu ma dau cu placa si un timp mi sa electrizat dar dupa spalare m-am dat cu balsam si acum nu mi se mai electrizeaza:* Bafta.

| BambiSd explică (pentru Dianadaianad):

Nu nu mi.l fac cu placa ( Nu am. ) Si acum cateva zile mi s.a terminat balsamul. Crezi ca pentru ca nu ma mai dau cu balsam mi se electrizeaza parul?

| Dianadaianad a răspuns (pentru BambiSd):

Este posibilhappy. Uite de ex astazi dimineata m-am spalat pe cap si m-am dat cu feonul si am uitat sa ma dau cu balsam si acum mi se electrizeaza si nu m-am dat cu placahappy. Eu zic ca de balsam ai nevoie.Bafta:*