| IdontWantYou a întrebat:

Buna TPU.Am nevoie de un sfat de hairstyling.Deci am parul saten inchis, putin peste umeri, ondulat spre cret, tuns in scari.Ma gandeam ca vara asta sa-mi fac niste suvite roscate cu o vopsea naturala, insa ma gandeam sa vopsesc suvitele de par dintr-o parte, adica cele mai scurte din tunsoarea in scari. Cum ar fi? Ce parere aveti? Stiti poze de unde ma pot inspira?

1 răspuns:
| botyk_1544 a răspuns:

Ar fi foarte la moda...si foarte tare iti rekomand sa faci asta dar este alegerea ta funda?