| anonim_4396 a întrebat:

Fetele, ce parere aveti, un maieu din dantela merge cu o pereche de cizmulite din catifea? Dar cu colanti care au asa un pic tendinta de a luci?

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Merge,chiar am vazut zilele trecute o tipa cu colanti si cizmulite

| CoffeeTeaOrMe a răspuns:

Atâta timp cât culorile se asortează, merge. Dantela cu catifea se potrivesc mai bine dacă sunt negre, dar tu ştii cel mai bine cum îţi vin! happy

| andreea49 a răspuns (pentru CoffeeTeaOrMe):

Da sunt negre, atat maieul, cat si cizmulitele.

| CoffeeTeaOrMe a răspuns (pentru andreea49):

Atunci e ok, zic eu :*

| andreea49 a răspuns (pentru CoffeeTeaOrMe):

Ok, merci! :*

| Geooorgianaaa a răspuns:

Poate cu coaltii nu, mai ales daca lucesc nu se mai poarta. Maieu cu dantela, blug si cizmulite da. Nu cred ca vrei sa iesi imbracata naspa.

| andreea49 a răspuns (pentru Geooorgianaaa):

Nu pot sa spun ca lucesc foarte rau. Au asa tendita. Practic sunt colanti normali, negri.