| DeeaLove4 a întrebat:

FunduloooiiisadAm si eu o problemasadDeci sa incep arat ok supla totul este bine dar sunt ceva mai groasa in partea de sus a piciorului si nu stiu ce sa faccrying(vreau neaparat sa scap de problema astacrying([sa nu-mi ziceti sa alerg dimineata ca nu am timp]deci va rog frumos ajutati-ma ca simt ca mooorcrying(

Răspuns Câştigător
| Pink_2731 a răspuns:

Fugi dimineata muult:*

2 răspunsuri:
| diidii a răspuns:

Poti incerca sa faci la bicicleta de fitness.

| Pink_2731 a răspuns:

Si când crezi ca nimic nu-si mai are rostul, apare cineva si schimba totul! incearca sa faci dimineata sport si fugi muuuult