| Imstrong a întrebat:

Am o intrebare!
Eu niciodata nu pot sa merg undeva cu parul desfacut,pentru ca prima data dupa ce il pieptan imi sta frumos si dupa o jumate de ora imi sta urat si parca nepieptan si nearanjat,tot valvoi si uraat.
P.s.-Mentionez ca am parul f frumos si folosesc ca sampon schauma, ce balsam mai mi-ati recomanda?
Fundawinking

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ou, amestecat cu bere.

| ElenaSA a răspuns:

Eu folosesc sampon dermatologic de la Laboratoarele Biocos si este foarte bun pentru par. Il aranjeaza. Incearca sa o tunsoare care sa-l faca sa stea bine.

| Imstrong explică:

Cu ce sa-mi dau pe par sa-mi stea frumos o zi intreaga desfacut? P.s.-Daca se poate, fara fixativ.happy

| Baby04 a răspuns:

Ia incearca tu dupa ce il pieptani, sa iti dai cu un ser de par care contine ulei de argan. Exact asa pateam si eu..Am parul cret, dupa ce imi fac baie si il usuc e perfect. Dupa ce il pieptan e valvoi dar, imi umezesc parul cu putina apa (daca nu am serul respectiv) si imi sta exact cum imi doresc. Sper ca ti-am fost de folos.