| Arnoldartur a întrebat:

Buna TPU.Am o intrebare exista vreo diferente intre Gel de dus si Sampon? Care este diferenta?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Gelul de dus e pentru corp, eu personal recomand sapunul, pentru scalp recomand sampon bio, aceste chimicale distrug pielea si pot cauza cancer de piele

| Fatamuntilor a răspuns:

Cu sampon te speli pe cap, gelul inlocueste sapunul cand cand faci dus!

| keepcalm99 a răspuns:

Gelul de dus il folosesti pentru a te spala pe corp, iar samponul il folosesti pentru a-ti spala "pletele".

| Koko21 a răspuns:

Cu samponul te speli pe par cu gelul de dus pe corp adica pana la gat funda?