| Catalyna306 a întrebat:

Am o intrebare legata de vopseaua de par.imi puteti recomanda o vopsea de par buna cu o nuanta gen saten inchis? undeva pe la treapta 4-5.am fost blond cenuisu 1 an jumatate si am renuntat la culoare ca ajungeam sa am probleme cu oxidantul puternic din voseaua de par. m-am vopsit la un salon porfesional saten inchis si in mai putin de o luna am ajuns aproape la saten deschis.va dati seama pe ce anume am aruncat eu atatia bani, nu? anyway, as dori sa imi recomandati o vopsea de par foarte buna, de pe piata, nu conteaza daca e cu amoniac sau fara, cu o nuanta placuta de saten inchis si care sa nu afecteze foarte mult parul.multumesc.

2 răspunsuri:
| KirigayaKirito a răspuns:

Poti incerca nuanta Mousse au Chocolat (spuma sau vospea)de la Pallete.Sau mai este o vopsea de par spuma Spuma Wellaton Permanent Colorant-Mousse, care pe mine ma ajuta, deoarece nu mi se arde parul si imi place nuanta ciocolatie :X, sper ca te-am ajutat!