| preacopilapentruvarstaei a întrebat:

Buna,TPU! am o intrebare pusa pentru fete! ava rog frumos sa imi spune-ti cat costa o epialre cu ceara la salon? acasa voi ati folosit ceara? care este cea mai buna metoda pentru a avea o piele fina! fundita cel mai bun raspuns@@:*:*,as dor sa am o piele mai fina, si vreau sa stiu daca ceara este solutia

1 răspuns:
| DamiPapucii a răspuns:

La salon te coasta 10 depinde unde, cea mai buna metoda e cu epilarorul dar doare foarte tare sau ccu crema de epilat.Eu ma dau cuu crema si iau cat se ia si ce ramane iau cu epilatorul si nu doare deloc.Succes!