| SaveAngel a întrebat:

Am o mare problema. De trei ani mi-a aparut in barbie o gropita in forma de linie pe mijloc si se vede ingrozitor!
Cand este lumina sau umbra nu se vede iar cand este intre se vede tare! Cum pot sa scap de ea sau sa o maschej cu machiaj?
Funda!

Răspuns Câştigător
| Florentinatinaina a răspuns:

Poti corecta anumite defecte ale fetei folosind tehnica ''Contouring & Highlighting'' = contureaza si lumineaza...este destul de usor daca ai produsele potrivite si poti gasi pe youtube tot felul de tutoriale folositoare potrivite pentru forma fetei tale, dupa care este cel mai important sa te ghidezi in corectarea unei probleme...p.s. ''gropita'' in barba este foarte sexy..si nu ar trebui sa o urasti :* sper ca te-am ajutat

2 răspunsuri:
| Lucian_Magnus_1980 a răspuns:

Gropita in barbie e genetic dominanta, si se mosteneste de la tata. Daca e alt defect structural, e o alta problema.

| SaveAngel explică (pentru Lucian_Magnus_1980):

Da de la tata e mostenita sad